?

Log in

No account? Create an account

Позиція західного світу: військовий удар російської армії Україна… - Далі Буде. Бо ше так ніколи не було щоб ніяк не було. (с) — LiveJournal

Apr. 5th, 2014

01:06 pm

Previous Entry Share Flag Next Entry

Позиція західного світу: військовий удар російської армії Україна повинна прийняти на себе самотужки. Здавалося б, логічно: модерній державі випадає мати боєздатну армію і самостійно "менеджити" свою безпеку. Україні наче було б ґонорово з цим погодитися, і не розраховувати на "світових поліцейських". Справді, чи можемо вимагати від бійців миротворчих контингентів смерті на чужій землі, за чужих людей? Чи має право радбез ООН чи міністр оборони США посилати сюди військових? Адже гуманізм, що нарешті став основою політики західної цивілізації, визнає життя цього вояка найвищою цінністю. Гуманізм також продиктував схвальну реакцію Заходу на військову невідповідь під час кримської кризи - головне, що не пролилася кров. Це справедливо: трупи і каліцтва - це остання річ, а примат гуманізму - одне з найвищих досягнень людського роду.

Однак відмова західних урядів надати пряму військову допомогу, я вважаю, є негуманістичною і негуманною. Не будучи військовим експертом, я втім думаю, що лише присутність в Україні широкого контингенту зупинила б Путіна від спроб штурмувати велику Україну. Якщо завтра Путін попреться на материк, смертей буде багато; однак миротворцям не довелося б гинути за нас, тому що війна просто не розпочалася б: російська армія не потрапляє в вагову категорію. Для такого розвитку подій немає жодних дипломатичних перешкод - Верховна рада вже дала дозвіл на перебування іноземних військ і офіційно попросила США і Британію про військову допомогу. Це була б цілком виправдана реакція цивілізованого світу на російську загрозу, адекватна відповідь спробам перекроїти систему глобальної безпеки, і просто виконання зобов'язань сторін за Будапештським меморандумом. Це врятувало б чимало життів - і дозволило б тим часом, без поспіху, під прикриттям, довести українську армію до того стану, коли ми справді самостійно зможемо зупиняти Путлера.

Comments:

From:noddeat
Date:April 5th, 2014 12:56 pm (UTC)
(Link)
У західного світу є ще Африка і Близький Схід. Сирія хоча б. І ці регіони пріоритетніші, ніж Україна, і це в принципі добре, шо ми ше де того стану не дійшли. Тому все є як є.
(Reply) (Thread)
[User Picture]
From:Medved Preved
Date:April 7th, 2014 12:35 pm (UTC)
(Link)
Всіх, хто займався ядерним роззброєнням (разом з Л.Кравчуком), слід посадити на палі на межі між Кримом і Херсонською областю!

Також, чекаю з нетерпінням, кoли, побачивши, що сталося тут, про ядерний статус нарешті оголосять Іран та інші держави-"ізгої", щоб "гаранти" знали, що треба виконувати свої гарантії!

(Reply) (Thread)
[User Picture]
From:d12k
Date:April 7th, 2014 12:49 pm (UTC)
(Link)
опять гуманизм. Да плевать политикам на гуманизм и на жизни украинцев.
А ввести сейчас сюда войска, на помощь нам - это нарваться на шквал критики от леваков и терпил-пацифистов
(Reply) (Thread)
[User Picture]
From:Medved Preved
Date:April 9th, 2014 05:02 pm (UTC)
(Link)
Путін зазнає поразки, тому що


І ніхто не захоче дружити з Путіним, тому, що


(Reply) (Thread)