?

Log in

No account? Create an account

Далі Буде. Бо ше так ніколи не було щоб ніяк не було. (с) — LiveJournal

Nov. 23rd, 2013

05:45 pm

Коли я відмовився платити гроші за екзамен в ДАІ, директор автошколи, в якій я вчився, розповів мені отаку байку.

Їхали ми в 2004 році зі Львова до Києва автом на Майдан - я і кілька моїх учнів. Листопад, помаранчеві шалики, всі діла. Учні мої всі такі піднесені, радісні. І поки ми їхали, один з моїх учнів спитав мене:

- Іване Петровичу, в нас в ДАІ іспит скоро?
- В грудні. А ти чого ти питаєш?
- Шкода, що в грудні.
- Чого шкода?
- Бо прийдеться вже по-чесному екзамен здавати. А я сподівався, що ще встигну просто купити права.


Я вже пару років як не громадський активіст. Протягом десяти років активізму і подорожей за кордон в голові по черзі змінювалися складні системи уявлень і переконань, але врешті уклалася певна ментальна модель, дуже проста і, здавалося б, очевидна. Згідно тої моделі, ситуація задовільняє критичну масу людей, а кількість невдоволених не є достатньою і з плином років не зростає, а тому, незважаючи на інтенсивність локальних подій, Україну в майбутньому не чекає серйозний прогрес. Громадянські потрясіння, такі, як бізнес-майдан та євро-майдан, виникають, коли існує безпосередня загроза, і запобігають катастрофічним змінам на гірше. Але явищ чи тенденцій, які забезпечили б стратегічні зміни на краще, навіть в довгостроковій перспективі, в Україні немає. Україна є гігантською системою, яка знайшла свій оптимальний стан і пильно береже його - як від глибоких падінь, так і від потужних піднесень. Будь-яке відхилення від медіани буде компенсоване: коли стане сильно гірше - організовується черговий Майдан; коли справи раптом підуть на краще - до влади прийде Янукович (Тимошенко, Яценюк, Тягнибок) і все знову повернеться до "стану найменшої енергії". Грузія до певного часу слугувала яскравим контрприкладом моєї теорії, але стала ще одним її доказом. І незважаючи на те, що роль "громадянських потрясінь" від цього не перестає бути суперважливою, я відчув, що необхідно мати значно більшу силу волі, щоб брати в них роль, розуміючи, що ця акція, яку ти тиждень організовував без спання та їжі - це звичайний "стоп-кран", після якого в найкращому разі все повернеться туди, де було раніше. Легше було займатися таким, коли мріяв, як за місяць режим впаде, а за рік уже всюди настане демократія, ринкова економіка і всезагальне процвітання.

І після того, як я перестав бути активістом, я ще вдесятеро більше заповажав людей, які, розуміючи все написане вище, щодня тягнуть лямку і не перестають самовіддано працювати. Я наче й сам був одним із них половину свідомого життя, але чи однаково це - бути активістом-романтиком а активістом-прагматиком?

Все одно, зараз дофіксаю баг і їду на львівський євромайдан. Все-таки немає нічого простішого, ніж принести свою дупу туди, де вже все відбувається і де не треба нічого організовувати. Якби всі люди приносили свої дупи в таких випадках, навіть просто приносили свої дупи і нічого більше - все було б інакше.

Nov. 20th, 2013

08:15 pm

Сhill-out треба писати так, щоб від нього хотілось не спати, а літати.

Nov. 19th, 2013

12:38 pm

KINDRAT HAS A LITTLE COCK!
щячло попячса ололоvia sasha2605

Пара коментів, зрештою:

- Загалом коли йдеться про розмір об"єкта, різниці між small та little немає;
- Підручники у нас традиційно написані британською англійською (а не американською англійською), а в британській англійській слово cock досі вживається, незважаючи на пенільну конотацію (в американській англійській пенільна конотація таки витіснила слово cock з пристойного мовлення).

Тому, формально, Kindrat has a small cock - це не помилка. Тим не менше, якщо ти не знаєш, що означає small cock в живій мові більшості англофонів Землі, то прохання ослобоніть путю і самоусунутися від написання підручників. (Це якщо, звісно, афтар не вирішив свідомо прикольнутися.)

Nov. 18th, 2013

12:28 pm

дрім-н-бейс...

12:26 pm

Кому цікаво, прийшов дядько з вологоміром, повозив по стіні і сказав, що ніякий сусід мене не підтоплював, я сам себе підтоплював, бо зверху сухо, а знизу мокро. А майстри, роздовбавши короб і вийнявши всі трубопроводи на білий світ, знайшли ще дві точки витоку - одна в водопроводному стояку, а одна, трясця матері, в каналізаційному, щоправда незначну. Дякувати Богу, значить, приступаємр вже до фази остаточної ліквідації. Здираю я все з мокрої стіни і починаю сушитися. А поки воно сушиться, переїжджаю назад від тещі додому. Відсутність стіни між туалетом та кухнею має свої великі мінуси, але вдома все одно найкраще.

Nov. 17th, 2013

08:06 pm - Інверсія

"У нас в Харькове, к примеру, есть места где дороги разбиты до такой степени, что машины проезжали по тротуару и газону, после чего его тоже не стало, но зато там образовалась, вместо тротуара и газона, колея, а пешеходы обходят теперь по дороге это место."

maksqwe

Nov. 10th, 2013

01:56 pm - зненацька потоп

Чимось ми прогнівили водяних богів, але думали, що спокутували свої гріхи в минулому хрущовко-панельному житті. На жаль, боги про нас не забули! Протягом трьох років в новій хаті вони влаштовували нам дрібні западлянки, які, втім, переважно в серйозні збитки не виливалися. Остання западлянка відбулася минулого четверга, коли раннім ранком крізь сон ми почули звук потопу. Так само, як двері в туалет часто відкриваються зі звуком "бля", звук потопу в нашій хаті являє собою епілептичний припадок дверного звінка, коли на світ ще й не благословляється. Сусід був спокійний і повідомив, що нічого страшного, але в нього в коробі капає вода, мені треба глянути, що відбувається. Я глянув - розгерметизувався фільтр механічної очистки. Отак він виглядає, хто не в курсі:Я пішов в магазин, купив новий фільтр, майстер його поставив. Наступного дня я викликав майстрів, які робили нам воду три роки тому, - вони продіагностували всі крани та з'єднання, що треба - поміняли, і я почав спати ще спокійніше. Все свіжопоміняне, свіжозатягнуте і свіжопроглянуте, whatcouldgowrong?

Ха! Шоста ранку, звук потопу! Біжу спросоння відкривати двері, а ноги хляпають по водичці. Сусід *дуже* неспокійний. Воду вже перекрили в підвалі. Йду донизу, там, звісно, срака, під"їзд мокрий, в сусіда моцно вимито дві стіни і стеля, словом, можна собі все уявити.

Йду в ванну дивитися, що ж в біса відбулося. Сцуко фільтр луснув вночі, як повітряна кулька.Read more...Collapse )

Oct. 29th, 2013

11:13 am

після класної осені хочеться класної зими...(с)

Oct. 28th, 2013

03:00 pm

Вчора покращили дитячий прогулянковий маршрут лісом з Брюхович в Зашків: знайшли шлях повз озеро і через місток на станцію; це скоротило шлях кілометри на півтори. Погрілися під сонечком, потащилися від листяного килиму, порозглядали краєвиди на Зашківське озеро. 7.5 км дітішечки радісно пройшли за 4 години, і ще півтори години лишилося на споживання ковбасок з попередньою термічною обробкою на вогні. Ніштяк.(фото - Оленки)

Oct. 23rd, 2013

08:34 pmОригінал
не засновано на реальних подіях

08:32 pm

Ось ще хорошого прогресиву за останній тиждень.

Oct. 10th, 2013

09:51 pmНечасто тепер побачиш у Львові фасад старого будинку, що аж дотепер зберіг усі свої дерев'яні вікна. Вулиця Уласа Самчука.

09:43 pm - йпрст

йцукенг шщзх
фівапр олжє
ячсм итьбю

09:36 pm - Площа Ринок виполнила недопустимую операцию

09:31 pm - do not open fire

Sep. 30th, 2013

07:10 pm - Генератор лабіринтів в одному рядку Бейсіка

10 PRINT CHR$ (205.5 + RND (1)); : GOTO 10,

Tags:

Sep. 29th, 2013

10:16 pm - Hrvatska

Що краще, ніж очікувалося:

- Природа! Гарна! Навколо гори і соснові ліси, а не просто степ якийсь. Це неймовірно.
- Море дуже чисте. Вода прозора, видимість під водою ідеальна, риби просто неміряно, з маскою пливеш, ніби дивишся фільм про Жака Кусто. Водорості красиві, рибки ручні. Чорне море в цьому плані зовсім неконкурентне.
- Хаавчик в готелі. Різноманітний, якісний, рясний.
- Класні сусіди, повно дітей дошкільного віку. Зеро русотурісто.

Що так само, як очікувалося:

- Європа - це Європа. Приємно бути серед людей, ніхто сємки не плює, матом не розмовляє, ніхто в свій магазин не тягне і за поли тебе не хапає, немає пахлави і бананчіка. Розумні, веселі обличчя навколо.

Що гірше, ніж очікувалося:

- Погода. Два дні цілком некупабельні, ще два - чатсково.
- В перші дні були базові проблеми з кімнатою в готелі, а також з вечірньою тишою.
- Пляжі сповнені недопалків. З цим гірше, ніж в Криму.
- Інтернет і людська кава не входять в ол інклюзів :)Read more...Collapse )

гугллллль маппппссссс

Sep. 26th, 2013

12:24 pm

Крім африканської, є тільки одна музична культура, яка масово і довго надихає джазменів по світі - бразильська. Те, що в нас трактувалося б як визначний артефакт ритмічної майстерності та мелодійності, в Бразилії вважається звичайною поп-пузикою.

Sep. 17th, 2013

09:51 pm - Плітвіце

Сьогодні був тут. Можливо, найкрасивіше місце, яке я бачив в своєму житті. Каскади озер, абсолютно прозора різнокольорова вода, ліси і гори. Природній аквапарк вищого гатунку, царство води. Я досі під враженням.

Aug. 22nd, 2013

01:47 pm - "А також" блін

Ще одне питання з зашквареною логікою, в стилі "екзаменатори теж їсти хочуть" (с) thepiktor :АвтобусАМИ буксирувати не можна. Але автобуси в темну пору доби буксирувати можна. Тим не менше, правильна відповідь - "у випадках 1 і 2". Ви б здогадалися?

Афтар, давай на курс дискретної математики спочатку.

Navigate: (Previous 20 Entries | Next 20 Entries)